O mnie


Witaj :* Skoro trafiłeś do tej zakładki, to pewnie chciałbyś dowiedzieć się czegoś o właścicielce tego bloga, tak więc łap garść informacji ;)
Dziewczyna ze zdjęcia ma na imię Aleksandra, choć woli, gdy ludzie zwracają się do niej Ola. To drugie jest przede wszystkim krótsze i mniej formalne.
Do 28.11.2016r będzie zadowoloną z życia i pełną optymizmu 19-latką. Podobno po przekroczeniu granicy 20lat wszystko się zmienia, tak słyszałam...
Przynajmniej raz w miesiącu kursuje do Barczewa, ponieważ jest to jej rodzinne miasteczko położone w okolicach Olsztyna.
Choć bardzo tęskni za domem i rodziną, to studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie pozwoliły jej spełnić jedno z marzeń, mianowicie- przeprowadzka do większego miasta i szansa zasmakowania wielkomiejskiego życia.
O jej zainteresowaniach z pewnością dowiecie się, z publikowanych postów, więc tę kwestię chyba możemy pominąć.
Jaką jest osobą? Szybko nawiązującą nowe znajomości, optymistyczną, niekiedy wrażliwą, pomocną, kreatywną, energiczną, mającą dystans do siebie oraz otwartą na krytykę i pochwały. Miewa lepsze i gorsze dni, ma kompleksy i popełnia błędy- w skrócie mówiąc, jest zwykłą dziewczyną, która zapragnęła podzielić się częścią siebie, bo trudno jej wytrzymać z samą sobą i potrzebowała miejsca, gdzie będzie mogła skumulować swoje doświadczenia oraz inspiracje :D
Przede wszystkim ma nadzieję, że zostaniesz z nią na dłużej i przyczynisz się do rozwoju jej bloga :*


Brak komentarzy: